Results 1 to 2 of 2

Thread: Bronie

Obkomfort's Avatar
    Clan
    Fire storm
    Server
    EU

Bronie

Uważam że powinny być dostępne opcje kupna wszystkich broni , jak były dawniej na 1 dzień , 7 dni i 30 , a nie tylko na stałe, bo przy takich cenach na stałe jak są teraz nie można zbyt często zmieniać sobie broni , bo są zbyt drogie. Ostatnio była opcja kupienia broni na jeden dzień ale już nie ma. Kupiłem sobie żeby zobaczyć jak gra się snajperką. Gra snajperką jest tak banalnie prosta że masakra , snajperką z atakiem 100 każdy prawie zawsze pada na hita i nie gadajcie mi tu ludzie że snajperki zostały bardzo osłabione ostatnimi czasy , bo nadal są za mocne według mnie i powinno się je znacznie osłabić. Ja mając pancerz 39 maskę itp. Gdy ktoś wali z tych najlepszych snajperek zawsze padam też na hita , nie powinno tak być. Wiadomo snajperka powinna mieć najlepsze ataki , ale powinno się poobniżać w nich te siły ataków trochę. I jak najbardziej jestem za zlikwidowaniem wykrywaczy serca , bo jak pograłem z tym ze snajperką to zauważyłem jak łatwo tą najlepszą snajperką za zwykłe punkty się kosi ludzi w porównaniu do karabinów. Zawsze bylem za zlikwidowaniem tego , bo to tylko psuje element zaskoczenia w rozgrywce , ale po pograniu z wykrywaczem i snajperką jestem jeszcze bardziej nastawiony za usunięciem tego z rozgrywki.
    Last edited by Obkomfort; 28.08.2012 at 00:39.

Moderator Ejtexlos's Avatar
    Cześć Obkomfort,

Tego typu posty zawierające opinie proszę umieszczać we właściwej sekcji. Wszystkie komentarze i sugestie najlepiej dodawać właśnie TUTAJ.

Dzięki za zrozumienie.

Odnośnie kwestii poruszonej w temacie, dodam, że w otwartej dyskusji poniekąd wypowiedzieliśmy się już na ten temat w następujący sposób:

Quote Originally Posted by DrStey View Post
    Co do broni, które kupiłeś... faktycznie czasem bywa tak że wydasz więcej na wynajem broni niż kosztowałby jej zakup, ale z drugiej strony kiedy wprowadziliśmy broń do kupienia na stałe, gracze chcieli mieć znów bronie na wynajem. Teraz powoli wprowadzamy i jedno i drugie, żeby dać graczom możliwość zarówno wypróbowania jakiejś broni, jak i kupienia jej na stałe.
    Z wyrazami szacunku,
    Ejtexlos
    Zespół Brick-Force